Jurrie Hobers

Uitlijning profielfoto

Vereniging:
Functie: Bestuurslid communicatie
Lid sinds: 05-08-2020

Over Jurrie

Hallo allemaal,

mijn naam is Jurrie Hobers en ik zet mij in voor vv. R.K.H.V.V.
Ik houd mij vooral bezig met communicatie (in de breedste zin) van dingen van, over en rond onze vereniging.

We zijn actief op verschillende social media en sinds enige tijd hebben we dat uitgebreid met rkhvv.tv
Hier maken we videos van verschillende onderwerpen waarmee we op een effectieve manier onze leden en geinteresseerden bereiken en kunnen informeren. Teksten worden steeds minder echt gelezen, maar video werkt heel erg goed.

Daarnaast zijn we aan het experimenteren met (live) streaming van wedstrijden en hoe we dit verder kunnen inzetten.

Ik ben nieuw op dit platform, dus ik zal me de komende tijd verder inlezen in de dingen op deze community, maar mijn eerste indruk is heel goed. Ik hoop veel te kunnen leren van iedereen en lijkt me leuk om ervaringen te kunnen delen.

Bijdragen van Jurrie

HomeVraag & antwoordInspiratieIn gesprek